Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Polonic pentru pizza Cu fundul sau plat, el va permite sa imprastiati si sa repartizati sosul de rosii peste aluatul de pizza, dintr-un singur gest. Fabricat in Franta.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustloipi_864831 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
148,90 Lei
Fara TVA: 125,13 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | grosime: 0,8 mm |
| Diametru | 8 cm |
| Greutate neta | 0,135 kg |
| Lungime | 32 cm |
| Material principal | inox |