Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Decorticatorul de creveti, din plastic rosu,ajuta la curatarea foarte rapida a crevetelor. Mod de utilizare: - rupeti capul si coada, inainte de a introduce clest... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matecrev_809657 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
35,90 Lei
Fara TVA: 30,17 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | rosu |
| Greutate neta | 0,05 kg |
| Inaltime | 1,2 cm |
| Latime | 11 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Material principal | plastic |