Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Curatator de solzi de peste, cu lama din inox in sfert de cerc si maner din plastic.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matecapo_724802 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
27,90 Lei
Fara TVA: 23,45 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din plastic |
| Greutate neta | 0,03 kg |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 2 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Material principal | inox |