Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest cleste pentru crabi, din polipropilena, este insensibil la coroziune, si va permite, cu un minimum de efort, sa spargeti clestii sau picioarele crustaceelor, fara sa zdr... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poipincr_795083 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
27,90 Lei
Fara TVA: 23,45 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | rosu |
| Greutate neta | 0,05 kg |
| Inaltime | 1,2 cm |
| Latime | 5,2 cm |
| Lungime | 13,5 cm |
| Material principal | polipropilena |