Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Platou cu lama taietoare de branzeturi, integral din inox. Capacitate de taiere de 14 cm. Este la fel de potrivit pentru pateul de ficat. Se livreaza cu o... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | froplatc_243249 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
173,90 Lei
Fara TVA: 146,13 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | inaltime brat ridicat: 21,5cm; lungimea taierii: 14cm |
| Greutate neta | 0,630 kg |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 20,5 cm |
| Lungime | 27 cm |