Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Aceasta cutie traditionala pentru paine, din lemn masiv, cu tenta rustica, va permite sa pastrati painea, fara ca aceasta sa se invecheasca. Caracteristici - real... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | mathuchr_571466 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
972,90 Lei
Fara TVA: 817,56 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | brun |
| Greutate neta | 8,5 kg |
| Inaltime | 87 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Material principal | pin |