Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Aceasta pensa va permite sa realizati chiftele de carne, peste, orez, etc., omogenizate si calibrate la 5 cm, dintr-un singur gest.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coupbou5_730787 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
54,90 Lei
Fara TVA: 46,13 Lei |
| Atribute | |
| Diametru | 5 cm |
| Greutate neta | 80 g |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Material principal | aluminiu |