Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Pilonul din lemn, pentru strecuratoare conica (chinezeasca), permite o buna apasare in strecuratoarea chinezeasca.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matchi20pil_397040 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
110,90 Lei
Fara TVA: 93,19 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | maro |
| Diametru | 6 cm |
| Greutate neta | 0,240 kg |
| Lungime | 22 cm |
| Material principal | lemn |