Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Razatoarea orizonatala din policarbonat. Caracteristici: - 2 piepteni, fiecare cu 2 taieri posibile: 10 mm si 4 mm, respectiv 7 mm si 2 mm - lama dubla pen... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matmans2_667923 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
743,90 Lei
Fara TVA: 625,13 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | policarbonat |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 1,325 kg |
| Inaltime | 6,5 cm |
| Latime | 19,5 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | inox |