Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Forma de copt ce permite realizarea de tarte cu crama si umpluturi savuroase, patiserii pe aburi. Capacul sau protejeaza, tine la cald si permite scoaterea formei fara a... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gatmpudd_397384 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
130,90 Lei
Fara TVA: 110,00 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 2 |
| Diametru | 20 cm |
| Greutate neta | 0,26 kg |
| Inaltime | 14,5 cm |
| Material principal | aluminiu |