Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Forma canelata pentru checuri si pandispanuri, din fier alb, cu o lungime de 40 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gatmro40_942939 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
54,90 Lei
Fara TVA: 46,13 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 0,270 kg |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | fier alb |