Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Ascutitoare pentru realizarea florilor din legume (castraveti, morcovi, cartofi). Lma de 4 cm. Diametru maxim legume: 3 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coutacrl_602491 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
60,90 Lei
Fara TVA: 51,18 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | portocaliu |
| Greutate neta | 60 g |
| Latime | 4 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Material principal | plastic |