Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Rasnita de cafea inchisa, din lemn de fag, de o calitate foarte frumoasa, cu finisare ingrijita. Rasnitoare din otel si reglaj precis al macinisului. Garantie 25 d... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | moufacaf_782632 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
557,90 Lei
Fara TVA: 468,82 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 0,750 kg |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 12.5 cm |
| Lungime | 12.5 cm |
| Material principal | fag |