Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest mic zdrobitor de mere manual se aseaza direct pe cuva sau pe teasc si se transporta ca o targa, pentru a se aseza pe o alta cuva. Manivela actioneaza doua rulouri... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | bropigmi_613653 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.721,90 Lei
Fara TVA: 1.446,97 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | palnie de inox 40x40cm |
| Alte materiale | aluminiu si otel |
| Culoare | verde |
| Greutate neta | 15 kg |
| Inaltime | 48 cm |
| Latime | 57 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Material principal | inox |