Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Forma pentru baghete, destinata primirii a pana la 4 baghete, avand, pe de alta ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | petmoupa_625777 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
123,90 Lei
Fara TVA: 104,12 Lei |
Forma pentru baghete, destinata primirii a pana la 4 baghete, avand, pe de alta parte, posibilitatea de a pregati pateuri cu migdale. Aceasta forma e facuta din otel laminat, cu imbracatura antiaderenta.
| Atribute | |
| Culoare | gri |
| Greutate neta | 0,580 kg |
| Latime | 32 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | fier |