Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Forma pentru baghete, destinata primirii a pana la 2 baghete, avand, pe de alta ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | petmoup2_687001 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
104,90 Lei
Fara TVA: 88,15 Lei |
Forma pentru baghete, destinata primirii a pana la 2 baghete, avand, pe de alta parte, posibilitatea de a pregati pateuri cu migdale. Aceasta forma e facuta din otel laminat, cu imbracatura antiaderenta.
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 2 baghete |
| Greutate neta | 0,343 kg |
| Latime | 16 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | metal |