Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cadru extensibil oval pentru patiserie sau paine, din inox. Lungime: intre 27 si 40 cm Latime: 11 cm Inaltime: 6 cm... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gatmovpa_986377 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
77,90 Lei
Fara TVA: 65,46 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 0,250 kg |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 11 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | inox |