Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest teasc de masa, conceput pentru utilizarea familiala si cotidiana, permite extragerea cu deosebita usurinta a sucului oricarui fruct de sezon pentru consumul imediat sau ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | pripmino_380921 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
443,90 Lei
Fara TVA: 373,03 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | inox |
| Diametru | soclu 23cm |
| Greutate neta | 2,48 kg |
| Inaltime | teasc 30,5cm |
| Material principal | inox |