Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Carcasa electrica pentru intrerupator de motor de 0,3 si 0,4 CV - 400 si 500W Reber. Pentru motoarele de: - masina de tocat nr. 5 HAC05REB - masina de ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | hacZ05reboit_804587 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
87,90 Lei
Fara TVA: 73,87 Lei |
Carcasa electrica pentru intrerupator de motor de 0,3 si 0,4 CV - 400 si 500W Reber.
Pentru motoarele de:
- masina de tocat nr. 5 HAC05REB
- masina de tocat nr. 12 HAC12REB
- storcator de rosii N3 PTO3ELII
- masina de framantat aluat 400W PETREB03
| Atribute | |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 0.100 kg |
| Inaltime | 4,4 cm |
| Latime | 8 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Material principal | plastic |