Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Forma pentru ravioli patrate, cu facalet, ce permite realizarea a 24 ravioli patrate. Caracteristici: - 4 picioruse anti-derapante pentru o aderenta perfecta pe t... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | patrac24_801050 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
142,90 Lei
Fara TVA: 120,08 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | dimensiuni revioli: 4,5x4,5 cm |
| Greutate neta | 600 g |
| Inaltime | 2 cm |
| Latime | 14,5 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Material principal | fonta de aluminiu |