Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | cavbocid_600398 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
40,90 Lei
Fara TVA: 34,37 Lei |
Dopuri pentru cidru (set de 100), din plastic alb, de pozat cu armaturi.
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Greutate neta | 0,635 kg |
| Inaltime | 2.7 cm |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 4.9 cm |
| Material principal | plastic |