Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Bidon pentru lapte, din aluminiu, de 3 litri.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | frobid03_631899 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
371,90 Lei
Fara TVA: 312,52 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | deschidere gura: 12,5cm |
| Capacitate (litri) | 3 |
| Greutate neta | 0,350 kg |
| Grosime | 1,5 mm |
| Inaltime | 16 cm |
| Latime | 19 cm |
| Material principal | aluminiu |