Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tigaie din tabla neagra lucioasa cu diametru de 90 cm. Este ideala pentru gatirea preparatelor de tip paella.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustpap90_662639 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
598,90 Lei
Fara TVA: 503,28 Lei |
Tigaie din tabla neagra lucioasa cu diametru de 90 cm. Este ideala pentru gatirea preparatelor de tip paella.
- Dispune de 4 toarte/manere
- Pentru circa 50 persoane
- Pentru toate plitele, inclusiv pentru cele prin inductie
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 50 portii |
| Diametru | 90 cm |
| Greutate neta | 12,7 kg |
| Inaltime | 7 cm |
| Material principal | tabla neagra |