Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Masa plianta este alcatuita dintr-o plansa mare cu dimensiuni de 70x43 cm asezata pe o capra cu inaltimea de 81 cm. Aceasta masa plianta va permite sa aveti la indemana ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | bartab70_757341 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
593,90 Lei
Fara TVA: 499,08 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 7,550 kg |
| Inaltime | 81 cm |
| Latime | 43 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Material principal | lemn |