Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Racleta pentru gratar, pentru recastigarea cu usurinta o suprafata de gatire curata. Caracteristici: - maner alveolat pentru o priza buna in mana - cap term... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matracvi_109658 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
104,90 Lei
Fara TVA: 88,15 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 0,150 kg |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Material principal | fonta de aluminiu |