Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Placa de gatire din fonta emailata este plasata intr-un suport din tabla, cu protectii laterale. Dotat cu un colector pentru recuperarea grasimii. Incalzirea este ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | recplabo_664445 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.375,90 Lei
Fara TVA: 1.156,22 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | suprafata de gatit: 45x49 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 19 kg |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 52 cm |
| Lungime | 58 cm |
| Material principal | fonta |
| Putere (W) | 3 400 |