Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gratar electric cu suprafata neteda, 2 comenzi, 3500 W, emailat. Gratarul este prevazut cu un termostat cu variator de la 0 la 300°C. Un martor va indica faptul ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | recpep60_866065 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
4.140,90 Lei
Fara TVA: 3.479,75 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | otel emailat |
| Culoare | inox |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 27 kg |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 43 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Material principal | Inox |
| Putere (W) | 3500 |
| Voltaj (V) | 230 |