Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gratar electric cu placa neteda, cu 2 comenzi, 3500 W, emailat. Gratarul este prevazut cu doua termostate cu variator de la 0 la 300°C. Cate un martor, pentru fiecare ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | recpes60_489809 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.758,90 Lei
Fara TVA: 2.318,40 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | otel emailat |
| Culoare | inox |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 18,5 kg |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 43 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Material principal | Inox |
| Putere (W) | 3500 |
| Voltaj (V) | 230 |