Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Carucior din inox, cu 3 tavi. Caracterisitic: - sarcina utila de 120 kg - 4 rotile directionale, dintre care 2 franate - dimensiunea tavilor: 83 x 51 c... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matcha3p_579709 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.260,90 Lei
Fara TVA: 1.059,58 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 13 kg |
| Inaltime | 94,5 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 92 cm |
| Material principal | inox |