Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Capac pentru plita, model mediu, cu 2 ochiuri, suport de fixare si indicator de temperatura. Acest capac permite pastrarea temperaturii preparatelor dvs. Cu termom... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | recouvmm_361218 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
891,90 Lei
Fara TVA: 749,50 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 2.250 kg |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Material principal | Inox |