Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Aceasta tigaie din otel emailat, de 28 cm, precum si cosul sau scurgator din otel va vor permite sa gatiti benietele, gogosile, crochetele, cartofii pai. Potrivita pentr... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | fripoe28_154188 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
92,90 Lei
Fara TVA: 78,07 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | negru |
| Diametru | 28 cm |
| Greutate neta | 1,1 kg |
| Inaltime | 9 cm |
| Lungime | 54 cm |
| Material principal | otel emailat |