Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala din arama, cu dimensiunea de 20 cm. Caracteristici: - capacitate de 3,45 litri - realizata din arama ce are proprietatea de a conduce uniform caldura.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | mfcasi20_891265 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.122,90 Lei
Fara TVA: 943,61 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | inox |
| Capacitate (litri) | 3,45 |
| Culoare | cupru |
| Diametru | 20 cm |
| Greutate neta | 1,12 kg |
| Inaltime | 11 cm |
| Material principal | cupru |