Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Marmita de tratorie din aluminiu de 3-4 mm, cu maner din inox, diametru de 26 cm, inaltime de 24 cm, 12,7 litri. Pentru to... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustmta26_229160 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
320,90 Lei
Fara TVA: 269,66 Lei |
Marmita de tratorie din aluminiu de 3-4 mm, cu maner din inox, diametru de 26 cm, inaltime de 24 cm, 12,7 litri. Pentru toate plitele, cu exceptia celor prin inductie.
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din inox |
| Capacitate (litri) | 12,7 |
| Culoare | alu |
| Diametru | 26 cm |
| Greutate neta | 1,43 kg |
| Inaltime | 24 cm |
| Material principal | aluminiu |