Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Aceasta oala-minune pentru plite prin inductie, din aluinox, cu diametrul de 24 cm, este formata din 3 straturi, atat pe f... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gaifai24_868914 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
502,90 Lei
Fara TVA: 422,60 Lei |
Aceasta oala-minune pentru plite prin inductie, din aluinox, cu diametrul de 24 cm, este formata din 3 straturi, atat pe fund, cat si in peretii obtinuti printr-un procedeu unic: - foaie de inox la exterior, care ii confera estetica perfecta si intretinerea usoara. - foaie de aluminiu, excelent conductor termic. - foaie de inox in interior, pentru a usura curatarea si a evita contactul alimentar cu aluminiul. Avantajele aluminiului + avantajele inoxului. Toarte nituite, reci, din inox. Capacitate: 7,2 l. Pentru toate plitele, inclusiv prin inductie.
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 7,2 |
| Diametru | 24 cm |
| Greutate neta | 1,95 kg |
| Inaltime | 16,1 cm |
| Latime | 25,9 cm |
| Lungime | 32,4 cm |
| Material principal | inox/alu/inox |