Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tava dreptunghiulara, model mic, de 35x25,5 cm. Ceramica este un material natural ideal pentru gatire, ea permitand o difuzie omogena a caldurii si rezistand atat la cele mai ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | terpre35_719545 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
223,90 Lei
Fara TVA: 188,15 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | longueur avec poignées |
| Culoare | argila |
| Greutate neta | 2,240 kg |
| Inaltime | 7,5 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 35,5 cm |
| Material principal | ceramica |