Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Placa pentru pizza, dreptunghiulara, din aluminiu, 30x40 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustppc30_520658 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
104,90 Lei
Fara TVA: 88,15 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | alu |
| Greutate neta | 0.510 kg |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | aluminiu |