Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tigaie pentru sotat profesionala cu diametru de 32 cm, pentru sotarea dintr-un singur gest a preparatelor. Caracteristici: - realizata din aluminiu cu grosime de ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poesta32_395282 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
185,90 Lei
Fara TVA: 156,22 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | captuseala antiaderenta; maner din inox |
| Diametru | 32 cm |
| Greutate neta | 1,23 kg |
| Grosime | 3 mm |
| Material principal | aluminiu |
| Profunzime | 7,5 cm |