Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Aceasta tigaie pentru prajit, de 40 cm, antiaderenta, neagra integral, a fost conceputa pentru folosire intensiva fiind o minunata ustensila pentru gatit. Caracteristic... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poeab540_622504 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
367,90 Lei
Fara TVA: 309,16 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | negru |
| Diametru | 40 cm |
| Greutate neta | 2,3 kg |
| Grosime | 3 mm |
| Inaltime | 7,5 cm |
| Material principal | aluminiu |