Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gratar dreptunghiular, antiaderent, conceput pentru gatirile fara grasimi, va permite sa evacuati grasimile de gatire inutile, apoi sa deglasati cu usurinta sucurile, pentru a... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poefag24_496478 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
185,90 Lei
Fara TVA: 156,22 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | protectie antiadeziva Durit Protect + |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 1,2 kg |
| Inaltime | 4,9 cm |
| Latime | 26,4 cm |
| Lungime | 33,5 cm |
| Material principal | aluminiu |
| Profunzime | 1,7 cm |