Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gratarul din fonta, cu manere, permite gratarea carnurilor dvs. rapid si sanatos, gratie unei puternice cresteri in temperatura si a striatiilor care separa alimentele de gras... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | fongrc26_521753 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
341,90 Lei
Fara TVA: 287,31 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | mat |
| Greutate neta | 3,5 kg |
| Grosime | 4 mm |
| Inaltime | 4 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Material principal | fonta emailata |