Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Lighean din cupru pentru producerea de dulceturi in casa. Caracteristici: - diametru de 38 cm si volum de 9 litri - fund cu diametrul de 27 cm, pentru toate ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | bascfc38_235751 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
348,90 Lei
Fara TVA: 293,19 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 9 |
| Diametru | 38 cm |
| Greutate neta | 1,64 kg |
| Grosime | 0,4 mm |
| Inaltime | 12,5 cm |
| Latime | 47 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | cupru |