Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Lighean landez (din regiunea Lande) pentru untura, din aluminiu de 3-4 mm, cu manere reci, din inox. Ideal pentru dulceturi, confieri, conserve in untura... Diametru: 50 cm. I... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustbla50_474598 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
354,90 Lei
Fara TVA: 298,24 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din inox |
| Capacitate (litri) | 30 |
| Diametru | 50 cm |
| Greutate neta | 2,200 kg |
| Inaltime | 21 cm |
| Material principal | aluminiu |