Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cazan din cupru de 7,5 litri, cu fund rotunjit, cu toarta si suport, pentru asezat pe gaz. Dispune de mixer electric, de 20W. Palele executa 2 ture pe minut.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustchc07_390391 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.072,90 Lei
Fara TVA: 1.741,93 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | inaltime cuva: 18,5cm; diametru interior: 29cm |
| Capacitate (litri) | 7,5 |
| Diametru | 31 cm |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 3,61 kg |
| Inaltime | 36,5 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 51 cm |
| Material principal | cupru |
| Putere (W) | 20 |
| Rotatii (trs/min) | 2 |
| Voltaj (V) | 220 |