Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cazan din cupru, de 3 litri, cu fund rotunjit, cu toarta si suport, pentru asezat pe gaz si mixer electric, de 5W, de fixat pe buza. Palele executa 2 ture pe minut. Ideal pent... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustchc03_834492 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
653,90 Lei
Fara TVA: 549,50 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | inaltime cuva: 13,5cm; diametru interior 23,5cm |
| Capacitate (litri) | 3 litri |
| Diametru | 25 cm |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 1,450 kg |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 27,5 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Material principal | cupru |
| Putere (W) | 5 |
| Voltaj (V) | 220 |