Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cazan din aluminiu, de 15 litri, cu mixer electric de 90 W, ce se roteste la 12 ture/minut si arzator pe gaz butan/propan integrat, de 10.000 W. Pentru mamaliga, dulceturi, cr... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustcha15_605735 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
11.974,90 Lei
Fara TVA: 10.062,94 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | sasiu de inox |
| Capacitate (litri) | 15 litri |
| Culoare | gri |
| Diametru | 42 cm |
| Greutate neta | 24,5 kg |
| Inaltime | 75 cm |
| Material principal | aluminiu |
| Putere (W) | 10000 W |