Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala ovala din fonta emailata, neagra, cu capac. Dimesiune: 22 cm Capacitate: 1,5 litri Compatibila cu toate plitele, inclusiv prin inductie.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | foncon22_609433 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
292,90 Lei
Fara TVA: 246,13 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 1,5 |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 3,4 kg |
| Inaltime | 15,3 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Material principal | fonta |