Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cucta 1850, din ceramica, pentru toate tipurile de plita. Cucta din ceramica permite o gatire molcoma si omogena, ceea ce scoate la iveala savoarea preparatelor inabusite. Fol... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | terco185_500152 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
868,90 Lei
Fara TVA: 730,17 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 4 |
| Culoare | gri |
| Greutate neta | 2,240 kg |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Material principal | ceramica |