Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cratita cu coada, din fonta emailata, cu capac. Dimensiuni: 16 cm Capacitate: 1,45 L Utilizabila cu toate plitele, inclusiv prin inductie.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | foncsr16_164487 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
242,90 Lei
Fara TVA: 204,12 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 1,45 |
| Culoare | rosu |
| Greutate neta | 2,28 kg |
| Latime | 19,5 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Material principal | fonta emailata |