Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Masa de lucru pentru macelarie, cu blat din lemn, pentru lucrul in picioare. Grosime blat: 9,5 cm Dimensiuni: 80x59,5 cm Inaltime:84 cm... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubitm8_435855 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
4.601,90 Lei
Fara TVA: 3.867,14 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 58 kg |
| Grosime | 9,5 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Latime | 80 cm |
| Material principal | fag |
| Profunzime | 59,5 cm |