Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Funt pentru taiat, din dulapi de fag, cu uluc si rezervor pentru recuperarea sucului. Dimensiuni: 43x29,5 cm Grosime: 3 cm... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coupl450_460686 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
211,90 Lei
Fara TVA: 178,07 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 2,9 kg |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Material principal | lemn brut |